نتایج مرحله دانشگاهی جشنواره‏ بین المللی حرکت اعلام شد
1399-11-28
نتایج مرحله دانشگاهی جشنواره‏ بین المللی حرکت اعلام شد

نتایج جشنواره‏ درون دانشگاهی حرکت ویژه‏ فعالیت‏ های انجمن‏ های علمی دانشجویی دانشگاه تهران در بازه‏ زمانی خرداد 1398 تا آبان 1399 اعلام شد.

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ نتایج مرحله‏ دانشگاهی جشنواره حرکت ویژه‏ فعالیت ‏های انجمن‏ های علمی دانشجویی دانشگاه تهران در بازه‏ زمانی خرداد 1398 تا آبان 1399 اعلام شد.

گفتنی است؛ در پایان فرصت ارسال اثر، 107 اثر از طریق سامانه‏ culfest.ut.ac.ir دریافت شد و پس از داوری، 20 اثر در محور و زیرگروه‏ های مختلف واجد امتیاز لازم برای کسب رتبه‏ برگزیده و شایسته تقدیر شد.

از آثار انجمن‏های علمی دانشجویی و دانشجویان برگزیده افزون بر ارسال به جشنواره‏ بین­ المللی حرکت، با اهدای جوایز و لوح سپاس، تقدیر خواهد شد. نتایج اعلامی از سوی کمیته‏ داوران به شرح زیر است:

شایان ذکر است؛ فراخوان شرکت در جشنواره در محورهای انجمن برتر، فعالیت خلاقانه، مسابقه، محتوای دیجیتال، کارآفرینی، بخش ویژه و نشریه به ‏صورت اختصاصی برای انجمن ‏های علمی دانشجویی و محورهای کتاب و اختراع برای تمامی دانشجویان در زیرگروه‏های فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر و معماری، کشاورزی، محیط‏زیست و دامپزشکی و علوم انسانی در تاریخ 10 آبان از طریق سامانه جامع فرهنگی اجتماعی نگارستان منتشر شد و دریافت آثار تا تاریخ 30 آذر ادامه داشت.