تمدید فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی در دانشگاه تهران
1399-12-01
تمدید فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی در دانشگاه تهران

فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران تا 15 اسفند تمدید شد.

به گزارش اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه، ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی، تبدیل ایده به محصول، تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه و ترویج علم و فناوری تا 15 اسفند تمدید شد.

علاقه‌مندان واجد شرایط برای شرکت در این مسابقه باید یک فایل ویدیویی سه دقیقه‌ای از ارائه‌ پایان‌نامه‌ خود را به شکل ترویجی و با تمرکز بر جنبه‌های کاربردی و با رعایت قوانین شیوه‌نامه مسابقه به آدرس culfest.ut.ac.ir ارسال کنند.

شیوه‌نامه اجرایی این مسابقه از اینجا قابل دسترس است و علاقمندان واجد شرایط می‌توانند برای شرکت در این مسابقه مطابق شیو‌ه‌نامه نسبت به تهیه فایل ارائه ویدئویی سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری خود اقدام و آن را به همراه سایر مدارک مندرج در شیوه‌نامه حداکثر تا 15 اسفند ماه 1399 در بخش مربوط به این مسابقه در سامانه جشنواره‌ها و مسابقات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به آدرس culfest.ut.ac.ir بارگذاری کنند.

شایان ذکر است، فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه غیر قابل تمدید است.