آغاز ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران»
1400-05-15
آغاز ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران»

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» از 15 مرداد ماه آغاز می‌شود و تا 30 مهرماه ادامه دارد.

تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه culfest.ut.ac.ir مطابق شیوه‌نامه (دریافت از اینجا) آثار خود را ارسال کنند.

گفتنی است؛ «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» از 16 تا 19 آبان ماه 1400 با برنامه‌های متنوع فرهنگی و در بخش‌های رقابتی زیر برگزار می‌شود:

- انجمن‌‌های علمی دانشجویی؛

- کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان؛

- نشریات دانشجویی؛

- دانشگاهیان (دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی) برتر در حوزة فرهنگی و اجتماعی؛

- مدیران و کارشناسان برتر فرهنگی.

از برگزیدگان این جشنواره در آیین اختتامیه تقدیر خواهد شد. این جشنواره در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از 16 تا 19 آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.  

شایان ذکر است؛ «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» به‌‌منظور ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه؛ با هدف توسعه کمی و کیفی فرهنگ در نماد آموزش عالی کشور برگزار خواهد شد.